Velkoobchod

V případě zájmu o velkoobchodní odběr zboží prosím zaregistrujte se, a následně nám prosím zašlete mail prostřednictvím formuláře, který zobrazen níže se jménem Vaší firmy, sídlem, IČO, DIČ, na základě kterého Vás zařadíme jako velkoobchodní odběratele. Po zařazení jako velkoobchodní odběratele budou Vám v našem internetovém obchodě zobrazeny VELKOOBCHODNÍ ceny.

Rozvoz zboží při objednání prostřednictvím tohoto obchodu nad 10.000,-Kč - ZDARMA, (do 10.000.-Kč dle aktuálního ceníku našeho partnera PPL). Objednávky, které chcete dodat na druhy následující den, je nutné objednat do 12:00 hodin, po 12:00 hodině bude objednávka zařazena do rozvozu na druhy den. Reklamace: na kvalitu zboží je možno uplatnit reklamaci do 14-ti dnů od data nákupu. Pokud jste zvolili zálohovou platbu, zašleme Vám nejprve zálohovou fakturu.

Spolupracujte s námi!

Váš vlastní obchod? - není problém!

Otevřete si Váš obchod. Dnes si i Vy můžete zařídit svůj obchod, máme pro Vás zajímavou nabídku, využijte tedy jedinečné možnosti stát se důležitým článkem v rostoucí obchodní síti.

V případě Vašeho zájmu kontaktujte nás:

 

Zaslání žádosti

* povinná informace

*
*

Opište prosím tento ověřovací kód do formulářového políčka nad nebo pod tímto obrázkemVygenerovat nový ověřovací kód

 * (nezáleží na velikosti písmen)
zpět